Plazmoterapia – leczenie boreliozy

Na czym polega plazmo terapia?

Jest to tak zwana terapia metodą Rife’a. Polega ona na usuwaniu bakterii obecnych w ciele chorego, zwłaszcza tych, które wywołują boreliozę lub są odpowiedzialne za choroby odkleszczowe i konfekcję. Terapia ta bazuje na generatorze plazmowym emitującym częstotliwości o szerokim zakresie. Urządzenie Rife’a, nazwane tak od imienia jego wynalazcy- naukowca dra Royala Rife’a wykorzystuje do tego energię elektromagnetyczną przekształconą w trakcie jego pracy w energię plazmatyczną, która jest główną „ substancją” terapii. Można więc powiedzieć, że plazmo terapia to narzędzie -terapia, która daje szansę na normalne funkcjonowanie, bez uciążliwych objawów takich jak: silny ból stawów i mięsni, przewlekłe zmęczenie, zapalenie stawów, migreny, reakcje ze strony układu nerwowego. To jest uznana, naukowa metoda leczenia boreliozy.

Zdrowie i borelioza

Zabiegi są w pełni bezpieczne dla uczestniczących w nich osobach, bezinwazyjne i bezbolesne. Terapia zazwyczaj obejmuje minimum dziesięć do piętnastu zabiegów, a w przypadku boreliozy przewlekłej, neuroboreliozy nawet do dwudziestu zabiegów i więcej, oczywiście rozciągniętych w czasie, aż do odczucia poprawy zdrowia. Cały zabieg trwa, w zależności od wybranego programu częstotliwości, od dwóch do czterech i pół godziny. Zabiegi powinny być wykonywane systematycznie, nie rzadziej niż raz w tygodniu, ale zaleca się stosowanie ich optymalnie dwa razy w tygodniu. Zabiegi plazmo terapii wykonuje się w specjalnych gabinetach, w wygodnych warunkach. Uczestnicy terapii mogą czuć się jak w domu, gdyż podczas zabiegu można czytać książkę, słuchać muzyki, rozmawiać z innymi uczestnikami, pracować przy komputerze, czy grać w gry planszowe. Można również pić, zwłaszcza wodę, której picie w większej ilości jest wręcz wskazane podczas trwania plazmo terapii. Woda bowiem wypłukuje toksyny i jest nośnikiem częstotliwości. Można również jeść. Niektórzy uczestnicy terapii mówią nawet, że dopiero podczas zabiegu mogą się zrelaksować po całym dniu pracy. Maszyna Rife’a działa w sposób niewidoczny na zewnątrz.

Fal plazmatycznych emitowanych przez generator nie widać, nie widać też produktów odpadów, które zostają uwalniane pod wpływem zniszczonych patogenów. Fale te przenikają jednaka przez organizm chorego, w pierwszym etapie niszcząc infekcję, a w drugim – przywracając prawidłową częstotliwość drgań komórek. Każda komórka człowieka, organ czy tkanka drga na swojej częstotliwości i fale plazmatyczne są w stanie przywrócić tę równowagę i ją zachować. Sam proces rozpadu struktur komórkowych bakterii odbywa się wewnątrz organizmu chorego. Patogeny są bezpowrotnie niszczone na skutek oddziaływań fal plazmatycznych i wywołanych przez nie reakcji.
Mówi się, że terapia metodą Rife’a to jedyna droga dl osób, u których zawiodły tradycyjne metody leczenia. Pacjenci systemowych ośrodków leczenia boreliozy mając przewlekłą boreliozę lub neuroboreliozę z biofilmem i silnymi objawami, które nie ustępują po podaniu antybiotyków, po długotrwałym i często męczącym leczeniu metodą ILADS, szukają ratunku korzystając z innych metod terapii. Wielu z nich zwraca się ku naturalnym i nieinwazyjnym metodom przywracania zdrowia. I tu z pomocą przychodzą takie urządzenia jak, obecnie najsilniejszy, generator Rife’a, który emituje fale plazmatyczne.

 

Stosując generator, oddziałujemy na patogeny falami plazmatycznymi, płynnie przechodzącymi przez wszystkie częstotliwości ustalone dla boreliozy i koinfekcji w trzech programach w autorskim opracowaniu. Polega to na neutralizowaniu drgań mikroorganizmów, nie naruszając zdrowych komórek człowieka i nie niszcząc przy tym mikroflory jelit, jak to ma miejsce przy antybiotykoterapii. Kiedy patogeny ulegają rozpadowi, następuje uwalnianie toksyn. Wówczas uczestnicy terapii mogą odczuć objawy reakcji Herxa. Jest to związane z niszczeniem przez generator plazmowy ognisk bakterii w organizmie, zwanych biofilmami. Generator Rife’a rozbija bioflm. Na efekty terapii trzeba jednak poczekać.. U osób z przewlekła boreliozą, objawiającą się silnymi bólami stawów, naroślami na stawach dłoni i palców, fale plazmatyczne Rife’a usuwając biofilm, czyli te opancerzone bakterie Borrrelii, niereagujące na antybiotyki czy zioła w roztworze wodnym, przynoszą ulgę w bólu. Usuwając przyczynę, usuwają też objawy.
Terapię podejmują osoby z boreliozą stwierdzoną standardowymi badaniami laboratoryjnymi, testami o wyższej skuteczności lub badaniami biorezonansowymi. Po zakończonej plazmo terapii z badaniem kontrolnym jednak należy odczekać minimum 1 miesiąc, aby wynik nie został zafałszowany.