Najstarsza gra liczbowa lotto. Gdzie sprawdzić wyniki?

Najstarszą grą totalizatora sportowego jest Duży Lotek. Pierwsze losowanie odbyło się w 1957 roku. Od tej pory gra stała się jedną z ulubionych gier liczbowych Polaków. Wielkie kumulacje sprawiały, że pod kolektorami ustawiały się długie kolejki, a losowanie śledziły przed ekranami telewizorów całe rodziny. Obecnie duży lotek, od kilku lat nosi nazwę lotto. Wyniki możemy sprawdzić nie tylko w telewizji, ale też na stronie internetowej totalizatora sportowego lub w dowolnej kolekturze.

Wyniki duży lotek

W całej historii lotto padały nieraz bardzo dziwne i zaskakujące numery. Zazwyczaj były one zawarte w obrębie jednej dziesiątki. Co, ciekawe kombinacje takich liczb, w 2007 roku skreśliło aż 9 Polaków, którzy podzielili się główna wygraną. Takie nieprzewidywalne wyniki wpływają na podniesienie emocji grających. Wszak, nigdy nie wiadomo, jakie liczby wylosuje maszyna.

Jak grają Polacy?

Kiedy kumulacje w lotto sięgają kilku milionów złotych, do kolektury udają się też ci, którzy na co dzień nie śledzą, wyników. Ta grupa osób zdaje się najczęściej na łut szczęścia i gra metodą na chybił- trafił. Tak też było w 2010 roku, w marcu, kiedy kilka milionów weszło w posiadanie gracza, który na chybił- trafił zdał tylko jeden kupon. Obstawiając wyniki duży lotek jest naprawdę mało przewidywalny. Niektórzy od lat typują stały zestaw liczb, skreślają daty urodzin swoich bliskich lub inne ważne dla siebie daty. Inni zaś skrupulatnie prowadzą statystyki najczęściej i najrzadziej padających numerów i na tej podstawie skreślają własne szczęśliwe liczby. W prowadzeniu tych statystyk pomocną może być strona internetowa lotto, która prezentuje wybrane statystyki, pokazuje ilu graczy trafiło ,, trójkę”, ,, czwórkę”, itp. Coraz częściej popularne jest puszczanie kuponów online i szczególnie młodsi gracze, doskonale obeznani z internetem, grają bez wychodzenia z domu.
Dosyć nową modą jest wręczanie nowożeńcom wypełnionych kuponów lotto. Takie podarunki mogą być niezwykle przydatne. Gdy goście, zamiast kwiatów obdarowują państwa młodych kuponami lotto lub zdrapkami, nowożeńcy mają mnóstwo radości ze sprawdzania, czy ich kupony okazały się szczęśliwe. Jeśli chodzi o wyniki duży lotek gwarantuje naprawdę wysokie wygrane, a takie pieniądze z pewnością są na wagę złota, na nowej drodze życia.
Bez względu na to, czy gramy często, czy raczej okazyjnie, warto od czasu do czasu puścić kupon lotto i sprawdzić osobiście, czy fortuna nam sprzyja, zwłaszcza, gdy kumulacja oscyluje w granicach kilku milionów.